34

35

Matki w modlitwie

„Dajcie mi modlące się matki, a uratuję świat”

                                                               Św. Augustyn

 

 

„Matki  w modlitwie”

 

Ruch powstał w Anglii w 1995r. W Polsce został przyjęty do Ogólnopolskiej Rady Ruchów Katolickich w 2012r.

Ruch gromadzi kobiety na cotygodniowych spotkaniach, podczas których modlą się za dzieci wg. określonych w modlitewniku zasad.

 

Ruch jest otwarty na wszystkie kobiety, którym nie jest obojętny los dzieci.

Zasady są proste, a prowadzenie Ducha Św. podczas spotkań może kłaść raz większy nacisk na Słowo Boże innym razem na modlitwę.    

 

Na spotkaniach matki mogą dzielić się osobistymi problemami, mając przekonanie, że  przebieg spotkania będzie miał poufny charakter.

 

Wspólna modlitwa łącząca wszystkie grupy MwM na całym świecie daje nam siłę i pewność, że nasze modlitwy są wysłuchane, a Bóg obdarza dzieci wielkimi łaskami.

 

Spotkania odbywają się w każdą środę po wieczornej mszy św. tj. ok godz. 18,45 w salkach parafialnych

Raz na kwartał spotkania odbywają się u Ojców Saletynów w ramach Kwartalnych Dni Modlitw o lepszy świat dla dzieci i młodzieży, gdzie oprócz spotkania odprawiona jest msza św.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Józefa Krasowy, siedziba: 41-409 Mysłowice, PCK 209.