Intencje Mszalne

INTENCJE 19.11.23 - 26.11.23

Niedziela  19. 11. 2023r.   XXXIII  Niedziela  Zwykła ;  wizytacja biskupia naszej parafii 

   8.00 –   Za + matkę Marię, ojca Emanuela, ++ kapłanów               

10.00  -    Za + Helenę i Alfonsa i ++ z rodziny   

12.00  -   1. Za parafian ( ks. Biskup)

  1. Za wstaw. Św. Cecylii w int. naszego chóru z ok. święta patronalnego

  15.30   -     Różaniec o pokój na świecie zwłaszcza na Ukrainie i w Izraelu                  

16.00  -      Za  + Jana Bożek ( 30 rocz. śm.) i ++ rodziców Wiktorię i Ludwika

 

Poniedziałek    20. 11. 2023r.     Wsp. św.  Rafała Kalinowskiego, kpł.       

 18.00 –   Za + ks. Jana Wodarza

 

Wtorek     21. 11. 2023r.      Wsp. ofiarowania NMP  ;  Wsp. św. Tarsycjusza     

7.00 –   Za ++ dziadków Martę i Franciszka, Antoninę i Teofila, ++ rodziców Krystynę

                         i Zygmunta  oraz  ++ z rodziny 

 

Środa    22 .11. 2023r.    Wsp. św. Cecylii, dz. i męcz.            

18.00  -   Za ++ teściów Anielę i Jana oraz  + ks. Alojza   

 

Czwartek  23. 11. 2023r.           

 17.00 –    Adoracja Najświętszego Sakramentu    

18.00  – Za  +  matkę chrzestną Marciannę Koprowską, + jej męża Bolesław i ++ dzieci

 

Piątek  24.11. 2023r.    Wsp. św. męcz. Andrzeja i towarzyszy

  7.00 – Za +  Teresę Jastrzębską  ( od  Elżbiety i Zbigniewa Semla oraz Urszuli i Sławomira

                                                                                                                                       Kusiak)     

18.00 –  Za + Janinę Handy ( od sąsiadów )

 

Sobota  25. 11. 2023r.    

   7.00 –   Za + Zygfryda Bednorz ( od sąsiadów i znajomych )

17.00  –   Za + męża Mariana Stolorz, syna Tomasza i ++ z rodziny

 

Niedziela  26. 11. 2023r.  UROCZYSTOŚĆ  CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

   8.00 –  Za  parafian      

10.00  -  W pewnej intencji    

12.00  -   Za ++ Antoniego i Łucję Pajonk, zięcia Józefa, ++ z rodzin Pajonk i Malcharek

  15.30   -    Nieszpory  niedzielne                                     

16.00  –  Za ++ rodziców Reginę i Pawła, syna Artura, brata Józefa, szwagra Franciszka,

                           teściów i dusze w czyśćcu

 


INTENCJE 12.11.23 - 19.11.23

 

Niedziela  12. 11. 2023r.        XXXII   Niedziela  Zwykła  

  8.00 –   Dz. Bł. w int. Barbary z ok. 60 urodzin    

10.00  -  Za + Edwarda Klimera (1 rocz. śm) , żonę Urszulę(rocz.śm.), ++ rodziców

                       i dziadków z obu stron  

12.00  -   Za ++ Krystynę i Franciszka Słaboń ( od rodziny Owoc )   

15.30   -    Nieszpory  niedzielne                  

16.00  –  Za ++ rodziców Jana i Genowefę Kontny

 

 Poniedziałek    13. 11. 2023r.     Wsp. św. pierwszych męczenników polskich       

 18.00 –    Dz. Bł. w int. Dominiki Skałeckiej z ok. urodzin

 

Wtorek     14. 11. 2023r.          

7.00 –  Za +  Jana Remplewicza 

 

Środa    15 .11. 2023r.                

18.00  -  Za + wnuka Marcina Chromy ( 1 rocz. śm. ) i ++ z rodziny 

 

Czwartek  16. 11. 2023r.           

18.00  – Za  + Janusza Matysek  ( od sąsiadów i znajomych )  

 

Piątek  17.11. 2023r.    Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zak.  ;  wizytacja biskupia

                                                                                                           naszej parafii

  7.00 – Za +  Teresę Jastrzębską  ( od  Agnieszki i Jerzego Semla)     

18.00 – 1. Za parafian  ( ks. Biskup ) –   liturgiczne przywitanie ks. Biskupa Grzegorza

  1. Za ++ rodziców Helenę i Konrada ( rocz. śm.), Gertrudę i Augustyna, dziadków

                            Jadwigę i Wawrzyńca, szwagra Edmunda

  1. Za + Teresę Jastrzębską ( od koleżanek i kolegów )
  2. Za + Rozalię Balicką ( od Legionu Maryi z Brzęczkowic )

 

Sobota  18. 11. 2023r.   Wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dz. i  męcz. ; wizytacja biskupia

                                                                                                                    naszej parafii  

   7.00 –   Za + Zygfryda Bednorz ( od sąsiadów i znajomych )

17.00  –  1. Za wstaw. Św. Tarsycjusza w int. naszych ministrantów  z ok. święta patronalnego

  1. Dz. Bł. w int. Marcina z ok. 40 urodzin  

 

Niedziela  19. 11. 2023r.    XXXIII   Niedziela  Zwykła ;  wizytacja biskupia naszej parafii 

   8.00 –  Za + matkę Marię, ojca Emanuela, ++ kapłanów       

10.00  -   Za + Helenę i Alfonsa i ++ z rodziny   

12.00  -   1. Za parafian ( ks. Biskup)

  1. Dz. Bł. za wstaw. Św. Cecylii w int. naszego chóru z ok. święta patronalnego

  15.30   -     Różaniec o pokój na świecie zwłaszcza na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie                  

16.00  –  Za  + Jana Bożek ( 30 rocz. śm.) i ++ rodziców Wiktorię i Ludwika

 

 

 


INTENCJE 5.11.23 - 12.11.23

 

Niedziela  5. 11. 2023r.        XXXI   Niedziela  Zwykła    

  8.00 –  Za +  Klemensa Magosz  ( rocz. urodzin )    

10.00  -  Za +  Zygfryda Bednorz  ( od sąsiadów i znajomych )   

12.00  -  Za +  Władysława Depta ( 20 rocz. śm.), + żonę Marię i rodziców z obu stron     

15.25   -    Różaniec za ++  zmarłych zalecanych                 

16.00  –  CHRZTY : Nela Rossa  

 

 Poniedziałek    06. 11. 2023r.           

 17.25 -   Różaniec za ++ zmarłych zalecanych                   

18.00 –   Za ++ zalecanych

 

Wtorek     07. 11. 2023r.          

 6.25 -   Różaniec za ++  zmarłych zalecanych                   

7.00 –  Za ++ zalecanych  

 

Środa    08 .11. 2023r.                

 18.00  -  Za + Helenę Ścierski (rocz. śm), brata Alojzego, rodziców Katarzynę i Wiktora,

                        ++ z rodziny  

 

Czwartek  09. 11. 2023r.      Święto  poświęcenia  Bazylika  Laterańskiej    

 18.00  – Za ++ Alojzego Wróbel ( 5 rocz. śm. )  

 

Piątek  10.11. 2023r.         Wsp. św. Leona Wielkiego, pap. i dK  

  7.00 – Za + Zygfryda Bednorz ( od sąsiadów i znajomych)      

18.00 – Za + siostrę Danutę ( 1rocz. śm.), rodziców Martę i Piotra, dziadków Martę i Józefa

                          i dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota  11. 11. 2023r.     Wsp. św.  Marcina z Tours, bpa

   7.00 –    W int. naszej  Ojczyzny oraz naszej parafii

17.00  –  1. Za + Zygfryda Bednorz ( od córki i zięcia )

                  2. Za + Franciszka Długajczyk ( 15 rocz. śm) i ++ z rodziny

 

Niedziela  12. 11. 2023r.        XXXII   Niedziela  Zwykła    

  8.00 –   Dz. Bł. w int. Barbary z ok. 60 urodzin    

10.00  -  Za + Edwarda Klimera (1 rocz. śm) , żonę Urszulę (rocz.śm.), ++ rodziców

                       i dziadków z obu stron  

12.00  -  Za ++ Krystynę i Franciszka Słaboń ( od rodziny Owoc ) 

 15.30   -    Nieszpory  niedzielne                  

16.00  –  Za ++ rodziców Jana i Genowefę Kontny


INTENCJE 29.10.23 - 5.11.23

 

 

 

 

 Niedziela  29. 10. 2023r.      Niedziela –   Rocznica poświęcenia  kościoła      

  8.00 –    Za  + Zygfryda Bednorz ( od żony Małgorzaty )

10.00  -    Za + Emmę Tajmndel ( od kuzynki z rodziną )

12.00  -    Za +  męża Czesława Molo

15.30-     Różaniec -  w int. misjonarzy i Misji świętych

16.00  –  Za + Krystynę Słaboń ( od siostry Heleny z rodziną i bratowej Urszuli z rodziną )  

    

Poniedziałek    30. 10. 2023r.  Święto  Rocznicy  poświęcenia katedry w Katowicach        

   17.30 -    Różaniec  -   w int. chorych i cierpiących z naszych rodzin

18.00 –   Za ++ Apolonie i Romana Bożek, synów Emanuela i Ryszarda, 2 zięciów

                             i ++ z rodziny

Wtorek     31. 10. 2023r.          

 6.30 –   Różaniec -  w int.  czcicieli Matki Bożej z naszej parafii

7.00 –   Za + Alicję Świergolik ( 2 rocz. śm. )

Środa    1 .11. 2023r.       UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH        

  8.00  -   Za + Emmę Tajmdel ( od XVI róży różańcowej )

10.00  -  Za + Zygfryda Bednorz  ( od przyjaciół )

12.00 -  Za + męża Alojzego, rodziców Gertrudę i Augustyna, siostrę Irenę i jej

              Męża Alojzego

14.00 –   W kościele nabożeństwo za zmarłych i procesja na cmentarz wraz z  różańcem za zmarłych      

16.00   –  Za + matkę Krystynę Słaboń ( od córki Marii z rodziną ) 

Czwartek  2. 11. 2023r.      DZIEŃ  ZADUSZNY    

 7.00  -   Za ++  legionistów, auksyliatorów i kierowników duchowych  Legionu Maryi

17.25–    Różaniec za ++  zmarłych zalecanych

18.00  –  Za ++ zalecanych

Piątek  3.11. 2023r.        

   6.30 –    Nabożeństwo do NSPJ    

  7.00 –   Za parafian  

17.25 –   Różaniec za ++  zmarłych zalecanych    

18.00 –  1. Za ++ zalecanych

  1. W int. dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii świętej i ich rodzin

 Sobota  4. 11. 2023r.     Wsp.  św. Karola  Boromeusza,  bpa

  6.25 –  Różaniec  za ++  zmarłych zalecanych               

7.00 –  Za ++ zalecanych i ++  w październiku : Krystyna Dziedzic, Kazimierz Witoszek,

                         Piotr Szostek, Rozalia Balicka, Róża Lepich, Piotr  Kula, Helena Samoćko,

                         Teresa Wilczęga, Janina Handy

17.00  –  Za + Annę Nowak ( 1 rocz. śm. ), córkę Małgorzatę, siostrę Małgorzatę , rodziców,

                        teściów i ++ z pokrew.

 

Niedziela  5. 11. 2023r.        XXXI   Niedziela  Zwykła     

  8.00 –  Za +  Klemensa Magosz  ( rocz. urodzin )     

10.00  -  Za +  Zygfryda Bednorz  ( od sąsiadów i znajomych )    

12.00  -  Za +  Władysława Depta ( 20 rocz. śm.), + żonę Marię i rodziców z obu stron   

15.25   -    Różaniec za ++ zmarłych zalecanych                 

16.00  –  CHRZTY : Nela Rossa  


INTENCJE 22.10.23 - 29.10.23

 

 

Niedziela  22. 10. 2023r.        XXIX    Niedziela    Zwykła   

  8.00 –  Za ++ braci Zygmunta i Waldemara

10.00 –  Za   + Krystynę  Słaboń   ( od dzieci z rodzinami )

12.00  -   Za  + Adama Dymanus i ++ z rodziny

15.30-     Różaniec -  w int. dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii i kościoła

16.00  –  Za + Ewalda Gąsior ( od przyjaciół z Tychów i Bierunia Nowego )     

 

Poniedziałek    23. 10. 2023r.           

   17.30 - Różaniec  -   w int. kandydatów do bierzmowania i ich rodzin

18.00 –   Za  + syna Wojciecha , rodziców Annę i Klemensa, Marię i Michała, zięcia Bogdana

                         i ++ z rodziny

 

Wtorek     24. 10. 2023r.          

 6.30 –   Różaniec -  w int. tych, którym modlitwę obiecaliśmy i tych, którzy jej potrzebują

7.00 –  Za + męża Romana Sitko ( rocz. śm.),  + syna Krzysztofa i ++ z rodziny

 

Środa    25 . 10. 2023r.          

17.30 – Różaniec -     int. parafian - mieszkańców ul. Górnoślaskiej

18.00   – Za ++ Halinę i Ludwika Wybraniec, ++ siostry Kazimierę i Helenę, + szwagra

                         Wacława, ++ 2 zięciów Andrzeja i Romana  

 

Czwartek  26. 10. 2023r.         

 17.30 –    Różaniec- int. parafian - mieszkańców ul. Zielnioka i Wita Stwosza

18.00  –  Za parafian

 

Piątek  27.10. 2023r.        

  7.00 –  Za + Emmę Tajmdel ( od XVI róży różańcowej )  

17.30 –    Różaniec  - w  int. parafian - mieszkańców ul. Ziołowej i Hutniczej

18.00 –  Za +  rodziców Jadwigę i Wiktora, ++ dziadków i ++ z rodziny

               

Sobota  28. 10. 2023r.     Święto św. Apostołów Szymona  i  Judy Tadeusza    

   7.00 –   Dz. Bł. w int. Doroty i Dariusza z ok. rocz. ślubu i w int. ich dzieci

17.00  –   Dz. Bł. w int. małżonków Krystyny i Kazimierza Jawor z ok. 50 rocz. ślubu oraz

                       w intencji synów z rodzinami

17.45 – Różaniec - w int. nadzwyczajnych szafarzy komunii św. naszej parafii  i ich rodzin          

 

Niedziela  29. 10. 2023r.        XXX   Niedziela - Rocznica poświęcenia kościoła własnego   

  8.00 –    Za  + Zygfryda Bednorz ( od żony Małgorzaty )

10.00  -    Za + Emmę Tajmndel ( od kuzynki z rodziną )

12.00  -    Za +  męża Czesława Molo

15.30-     Różaniec -  w int. misjonarzy i Misji świętych

16.00  –  Za + Krystynę Słaboń ( od siostry Heleny z rodziną i bratowej Urszuli z rodziną )  

 


Intencje 15.10.23 - 22.10.23

 

 

Niedziela  15. 10. 2023r.        XXVIII    Niedziela    Zwykła ;   Dzień  Papieski 

  8.00 –  Za ++  budowniczych naszego kościoła

10.00 –  Za  ++ rodziców Elfrydę Gąsiorczyk , Walentego Kramarczyk oraz ++ z rodzin : 

                         Gąsiorczyk, Cieplik, Kramarczyk

12.00  -   Za  + ojca Andrzeja, ++ z pokryw. i dusze w czyśćcu

15.30-     Różaniec -  za przyczyną św. Jana Pawła II o odnowę duchową i moralną naszej parafii  

16.00  – Za +  Jadwigę Purzańską i ++ dziadków  

  

Poniedziałek    16. 10. 2023r.    UROCZ. ŚW. JADWIGII  ŚL. -   głównej patr. Śląska      

17.30 - Różaniec  -  za zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin

18.00 –   Za  + rodziców Pawła i Bronisławę, żonę Irenę, teściów i ++ z rodziny

 

Wtorek     17. 10. 2023r.      Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.   

6.30 – Różaniec -  w int.  Róż Różańcowych naszej parafii

7.00 –  Za ++ rodziców Krystynę i Zygmunta, ++ dziadków i ++ z rodziny  

 

Środa    18 . 10. 2023r.      Święto św. Łukasza , ewangelisty  

17.30 – Różaniec -     int. parafian - mieszkańców ul.  Kopernika i Dolnej

18.00   – Za ++ rodziców Zofię i Ignacego, ++ dziadków z obu stron, ++ kapłanów

                             i dusze w czyśćcu cierpiące   

 

Czwartek  19. 10. 2023r.         

 17.30 –    Różaniec- int. parafian - mieszkańców ul. Orła Białego i Storczyków

18.00  –  Za + matkę Wiesławę Zając, dziadków Romana Zając , Gabrielę i Edwarda Gwóźdź

                       oraz ++ z rodziny  

 

Piątek  20.10. 2023r.       Wsp. Jana Kantego , kpł.

  7.00 –  Za ++ rodziców Franciszkę i Augustyna Tuszyńskich, braci, bratowe, chrześnika,

                       ++ z rodzin Tuszyński i Palka   

17.30 –    Różaniec  - w  int. parafian - mieszkańców ul.  Gagarina i Ptasiej

18.00 –  Za ++  Bronisławę i Pawła, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny

               

Sobota  21. 10. 2023r.       

   7.00 –  Za +  ks. Wilhelma Polok  ( 20 rocz. śm. )

17.00  –  Za  + Krystynę  Słaboń   ( od sąsiadów i przyjaciół )

17.45 – Różaniec - w int. scholii i chóru naszej parafii  +  uwielbienie Matki Bożej          

 

Niedziela  22. 10. 2023r.        XXIX    Niedziela    Zwykła    

  8.00 –  Za ++ braci Zygmunta i Waldemara

10.00 –  Za   + Krystynę  Słaboń   ( od dzieci z rodzinami )

12.00  -   Za  + Adama Dymanus i ++ z rodziny

15.30-     Różaniec -  w int. dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii i kościoła

16.00  –   Za + Ewalda Gąsior ( od przyjaciół z Tychów i Bierunia Nowego ) 


Intencje 08.10.23 - 15.10.23

 

 

INTENCJE  MSZALNE

08.10.2023 – 15.10.2023

 

  Niedziela  8. 10. 2023r.        XXVII    Niedziela    Zwykła  

 8.00 –  Za +  matkę Irenę ( pam. urodzin i rocz. śm. )

10.00 –   Za + męża Henryka Nyderek, ojca Antoniego i ++ z rodziny

12.00  -   Za  +  Irenę Kściuk ( od rodziny Woźnickich i Kotarskich )

15.30-     Różaniec - o powołania kapłańskie i zakonne oraz za naszych  

                                       kleryków  Adama i Bartosza

16.00  –  Za + męża Edmunda Rak, ++ jego rodziców, siostrę , dziadków z obu stron i

                        ++ z rodziny

Poniedziałek    9. 10. 2023r.        

17.30 - Różaniec  -  za papieża Franciszka i cały Kościół

18.00 –   Za  + syna Mirosława, synowa Bożenę, córkę Leokadię, wnuka Marcina, męża Jana,

                        ++ z rodziny

Wtorek     10. 10. 2023r.         

6.30 – Różaniec -  w int.  Legionu Maryi naszej parafii

7.00 –  Za  +   męża Jana ( rocz. śm. )

 Środa    11 . 10. 2023r.         

17.30 – Różaniec -   w int. naszej Ojczyzny

18.00   –   Za ++ rodziców Bronisławę i Pawła, Władysławę i Józefa, bratową Irenę,

                           ++ dziadków i ++ z rodziny

Czwartek  12. 10. 2023r.         

 17.30 –    Różaniec - int. parafian - mieszkańców ul. Plebiscytowej, Dąbrówki i Miodowej

18.00  –  1. Za +  żonę Teresę Wróbel i ++ rodziców z obu stron

  1.   Za + ks. Krzysztofa Winkler ( od parafian i Legionu Maryi )

Piątek  13.10. 2023r.       Wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, kpł.

  7.00 –  Za ++ rodziców Rozalię i Józefa Gwóźdź oraz ++ z pokr. 

17.30 –    Różaniec fatimski - w int. parafian - mieszkańców ul.  Kościelniaka

18.00 –  Za  parafian  - szczególnie czcicieli Matki Bożej  naszej parafii i Żywego Różańca

                  Po Mszy św. procesja z figurą Pani Fatimskiej

Sobota  14.. 10. 2023r.       

   7.00 –  Za ++  rodziców Bronisławę i Pawła  , Agnieszkę i Konrada, bratową Irenę,

                            ++ dziadków i innych z rodziny oraz dusze w czyśćcu

17.00  –  Za ++ Agnieszkę i Franciszka Urbańczyk, 2 córki, zięcia i ++ z rodziny 

17.45 – Różaniec - w int. Domowego Kościoła i Kręgu Biblijnego naszej parafii oraz nauczycieli,

                                        wychowawców i katechetów w dniu ich Święta          

Niedziela  15. 10. 2023r.        XXVIII    Niedziela    Zwykła ;   Dzień  Papieski 

  8.00 –  Za ++  budowniczych naszego kościoła

10.00 –  Za  ++ rodziców Elfrydę Gąsiorczyk , Walentego Kramarczyk oraz ++ z rodzin : 

                         Gąsiorczyk, Cieplik, Kramarczyk

12.00  -   Za  + ojca Andrzeja, ++ z pokryw. i dusze w czyśćcu

15.30-     Różaniec -  za przyczyną św. Jana Pawła II o odnowę duchową i moralną naszej parafii  

16.00  – Za +  Jadwigę Purzańską i ++ dziadków  

 

TREŚĆ  ZAREZERWOWANYCH   INTENCJI   MSZALNYCH   PROSZĘ  PODAĆ     NAJPÓŹNIEJ  NA DWA  TYGODNIE PRZED ODPRAWIENIEM.


INTENCJE 01.10.23 - 8.10.23

 

 

Niedziela  01. 10. 2023r.        XXVII    Niedziela    Zwykła  

  8.00 –   Za +  Jadwigę Sieracką ( 1 rocz. śm. ), jej męża Izydora i ++ z rodziny

10.00 –   Za + Irenę Kściuk ( od Żywego Różańca- róża XIV )

12.00  -   Za + Erwina Kubica( 1 rocz. śm.) i za ++ z pokrew.

15.30-     Różaniec   o zakończenie wojny i pokój na Ukrainie

16.00  –   1. Chrzty : Kacper Wiklak, Maksymilian Kaszta, Nikodem Leszko                             

  1. Dz. Bł. w int. Krystyny Ślosarczyk z ok. 80 urodzin - ( ksiądz z rodziny )

     

 Poniedziałek    2. 10. 2023r.      Wsp. św. Aniołów Stróżów 

17.30 - Różaniec  - w int. Zespołu Charytatywnego naszej parafii

18.00 –   Za  +  mamę Lidię ( rocz. śm. )

              

Wtorek     3. 10. 2023r.        

6.30 – Różaniec -  w int. seniorów naszej parafii

7.00 –  Za  +  ojca ( rocz. śm. ), matkę, 2 braci i bratową

 

Środa    4 . 10. 2023r.      Wsp. św.  Franciszka z Asyżu   

17.30 – Różaniec -  w int. parafian - mieszkańców ul. PCK ( nr nieparzyste )

18.00   –  Za ++ rodziców Helenę i Konrada, Martę i Jana, męża Edmunda i ++ z rodziny

 

Czwartek  5. 10. 2023r.        Wsp. św.  Faustyny Kowalskiej -  I  czwartek  miesiąca

17.30 –    Różaniec-  w int. dzieci klas III przygotowujących się do I komunii św.

                                            i ich rodzin

18.00  –  Za + męża Norberta ( rocz. śm. ), ++ rodziców i teściów  

 

Piątek  6.10. 2023r.      I  piątek miesiąca   

  6.30  -   Nabożeństwo do NSPJ

  7.00 –   Za  parafian

17.30  - Różaniec w int. parafian - mieszkańców ul. PCK ( nr parzyste )

18.00 –   1.  Za  + Teodora, Martę, córkę Anielę, Franciszkę, Jana, Anielę , Alojzego

  1. W int. dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii świętej i ich rodzin

 

Sobota  7. 10. 2023r.      Wsp.  NMP  Różańcowej ;     I sobota  miesiąca

   6.30  -  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

  7.00 –  Za ++ parafian we wrześniu : Alojzy Lazar, Adam Gnyp, Jerzy Wielek, Teresa Jastrzębska  

12.00  -  Msza św.  -  kapliczka ul. Górnośląska -   O Boże błogosławieństwo dla parafian,  a szczególnie 

                                    mieszkańców Starych Kosztów 

17.00  –   Dz. Bł. w int. rocznika 1973 z ok. 50 urodzin

17.45 – Różaniec - w int. ministrantów i Dzieci Maryi naszej parafii i ich rodzin          

 

Niedziela  8. 10. 2023r.        XXVIII    Niedziela    Zwykła  

  8.00 –  Za +  matkę Irenę ( pam. urodzin i rocz. śm. )

10.00 –   Za + męża Henryka Nyderek, ojca Antoniego i ++ z rodziny

12.00  -   Za  +  Irenę Kściuk ( od rodziny Woźnickich i Kotarskich )

15.30-     Różaniec - o powołania kapłańskie i zakonne oraz za naszych  

                                       kleryków  Adama i Bartosza

16.00  –  Za + męża Edmunda Rak, ++ jego rodziców, siostrę , dziadków z obu stron i ++ z rodziny

 

 

TREŚĆ  ZAREZERWOWANYCH   INTENCJI   MSZALNYCH   PROSZĘ  PODAĆ     NAJPÓŹNIEJ  NA DWA  TYGODNIE PRZED ODPRAWIENIEM.


INTENCJE 24.09.23 - 01.10.23

 

Niedziela  24. 09. 2023r.        XXVI    Niedziela    Zwykła  

  8.00 –  Za ++  Tomasza i Jadwigę, ich rodziców i rodzeństwo

10.00 –   Za  ++ rodziców Juliannę i Władysława Kupich, rodzeństwo Stanisławę, Alicję,

                           Kazimierza , szwagrów Antoniego i Witolda, męża Czesława, rodziców

                            chrzestnych i dziadków 

12.00 –   Dz. Bł. w int. Dawida z ok. 35 urodzin 

15.30-     Nieszpory  niedzielne

16.00  –  Za ++ rodziców Franciszka i Leokadię Toborek oraz ++ z rodziny      

 

Poniedziałek  25. 09. 2023r.     

18.00 –   Dz. Bł. w int . Wojciecha Kołodziej z ok. urodzin z podz. za dar życia w zdrowiu i

                 łasce Bożej, z prośbą o opiekę św. Wojciecha i św. Józefa na dalsze lata dorosłego i

                 samodzielnego życia

 

Wtorek  26. 09. 2023r.         

7.00 –   Za ++ rodziców Martę i Pawła, ciocię Agnieszkę, męża, syna, córkę , wnuka i

                        ++ z rodziny

 

Środa  27 . 09. 2023r.      Wsp. św. Wincentego a Paulo, kpł.  

18.00   –   Za parafian

 

Czwartek  28. 09. 2023r.        Wsp. św. Wacława , męcz.

17.00 –    Adoracja Najświętszego Sakramentu    

18.00  –   Za + Helenę Szulc (1rocz. śm. ) i ++ męża Teodora

 

Piątek  29.09. 2023r.       Święto  Św. Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała

  7.00 –  Za +  Irenę Kściuk ( od  koleżanek z pracy )

18.00 –  Za ++ rodziców Helenę i Augustyna, brata Ryszarda, wnuka Krzysztofa, teściów

                         Martę i Teodora, szwagierkę Anielę i ++ z rodziny

 

Sobota  30. 09. 2023r.      Wsp. św.  Hieronima, kpł. i  dK

   7.00 –    Dz. Bł. w int. Danuty z ok. 70 urodzin

15.00 -     W  int. żyjących i zmarłych uczniów i nauczycieli  SP 17 z rocznika 1963

17.00  –   Za  +  Edwarda Karp, rodziców, teściów i ++ z rodziny

 

Niedziela  01. 10. 2023r.        XXVII    Niedziela    Zwykła  

  8.00 –  Za +  Jadwigę Sieracką ( 1 rocz. śm. ), jej męża Izydora i ++ z rodziny

10.00 –   Za + Irenę Kściuk ( od Żywego Różańca- róża XIV )

12.00  -   Za + Erwina Kubica( 1 rocz. śm.) i za ++ z pokrew.

15.30-     Różaniec o zakończenie wojny i pokój na Ukrainie

16.00  –   1. Chrzty : Kacper Wiklak, Maksymilian Kaszta, Nikodem Leszko                             

  1. Dz. Bł. w int. Krystyny Ślosarczyk z ok. 80 urodzin - ( ksiądz z rodziny)

 


INTENCJE MSZALNE 17.09.23 - 24.09.23

 

 

 

 

Niedziela  17. 09. 2023r.        XXIV  Niedziela  Zwykła  

  8.00 –   Za  + Józefa ( rocz. śm.) i ++ jego rodziców

10.00 –  Za  ++ Adama Trzop i Agatę Stacha ( w ich 10 rocz. śm.), ojca Alojzego oraz ++

                           braci Jana i Piotra

12.00 –   Dz. Bł . w int. absolwentów rocznika 1958 o zdrowie i Boże Błog. dla żyjących  i dar

                                   życia wiecznego dla ++ absolwentów tego rocznika  

15.30-      Nieszpory  niedzielne

16.00  –    Za  ++  rolników  

 

Poniedziałek  18. 09. 2023r.    Święto św. Stanisława Kostki zak., patr. młodzieży 

18.00 –   Za  +  męża ( rocz. śm. ), ++ rodziców i ++ z rodziny

 

Wtorek  19. 09. 2023r.         

   7.00 –   Za + Irenę Kściuk ( od rodzin Głąb, Kulawiak, Siwiaszczyk )

 

 Środa  20 . 09. 2023r.       Wsp. św.  męcz. Andrzeja Kim, Pawła Hong i tow.

18.00   –  Za  +  ojca Emanuela ( rocz. urodzin )

 

Czwartek  21. 09. 2023r.       Święto  św. Mateusza , apostoła i ewangelisty

17.00 –    Adoracja Najświętszego Sakramentu    

18.00  –   Dz. Bł. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, opiekę i Błog. Boże dla córki

                             Katarzyny z ok. 40 urodzin i jej rodziny

 

Piątek  22.09. 2023r.            

  7.00 –  Za +  Irenę Kściuk ( od żywego różańca – XIV róża )

18.00 –  Za  + mamę Elżbietę Mikołajczak ( 1 rocz. śm.) i ojca Tadeusza Mikołajczak

                      ( IV rocz. śm. )

Sobota  23. 09. 2023r.      Wsp. św.  Pio z Pietraliciny , kpł

   7.00 –   Za  +   Irenę Kściuk  ( od koleżanek i sąsiadów )

17.00  –   Za  +   Irenę Kściuk  ( od rodzin Ścieżków z Lachowic )

 

Niedziela  24. 09. 2023r.        XXVI    Niedziela    Zwykła  

  8.00 –  Za ++  Tomasza i Jadwigę, ich rodziców i rodzeństwo

10.00 –  Za  ++ rodziców Juliannę i Władysława Kupich, rodzeństwo Stanisławę, Alicję,

                           Kazimierza , szwagrów Antoniego i Witolda, męża Czesława, rodziców

                            chrzestnych i dziadków  

12.00 –   Dz. Bł. w int. Dawida z ok. 35 urodzin 

15.30-     Nieszpory  niedzielne

16.00  –  Za ++ rodziców Franciszka i Leokadię Toborek oraz ++ z rodziny   

 

 

TREŚĆ  ZAREZERWOWANYCH   INTENCJI   MSZALNYCH   PROSZĘ  PODAĆ   NAJPÓŹNIEJ  NA DWA  TYGODNIE PRZED ODPRAWIENIEM .


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Józefa Krasowy, siedziba: 41-409 Mysłowice, PCK 209.