10

11

12

17

Intencje Mszalne

INTENCJE 18.02.24 -25.02.24

 

Niedziela  18. 02. 2023r.     I  NIEDZIELA   WIELKIEGO  POSTU   

   8.00 –  Za + Lidię Kubica ( 1 rocz. śm. ), jej męża Emanuela, rodziców  Balbinę i Pawła oraz

                            ++ z rodziny 

10.00  -  Dz. Bł. w intencji Kamila Klimczok z ok. 18 urodzin         

12.00  -  Dz. Bł. w int. Małgorzaty Wegner z ok. 70 urodzin

 15.30  -   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00  -  Za + ojca  Ewalda Gąsior i za ++ z rodziny

 

Poniedziałek    19. 02. 2024r.                   

   18.00 –   Za ++ Gertrudę Bury i ks. proboszcza Wilhelma Poloka  

18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Wtorek    20. 02. 2024r             

 18.00 –   Za + Romana Sitko, syna Krzysztofa, rodziców Apolonię i Romana Bożek, 2 braci,

                        szwagra i ++ z rodziny

 

 Środa    21 .02. 2024r.                         

    7.00  -  Za + Elżbietę Długajczyk ( 1 rocz. śm. ) i + Teresę Jastrzębską ( pam. urodzin)  

    7.308.15   -   Kancelaria parafialna           

  

Czwartek  22. 02. 2024 r.      Święto  Katedry  św.  Piotra                  

   17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  Za + Halinę Wachel

 

Piątek   23.02. 2024 r .  

   17.15  Droga krzyżowa

 18.00  -   Za +  Henryka Kubica ( od XI róży )

    18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  24. 02. 2024 r.    

    7.00 –  Za + ojca Józefa Kołodziej ( pam. urodzin) i jego ++ rodziców i rodzeństwo    

   9.30  -  Różaniec za kleryka Adama przyjmującego świecenia diakonatu  

10.00  -  W int. naszego kleryka Adama Zającz ok. przyjęcia święceń diakonatu z rąk

  1. Biskupa Grzegorza Olszowskiego

17.00 –  Za + syna Macieja Pająk i ojca Franciszka Słabonia (rocz. śm.) 

 

Niedziela  25. 02. 2023r.     II  NIEDZIELA   WIELKIEGO  POSTU     

   8.00 –  Za + matkę Helenę, ojca Romana, dziadków z obu stron, teściów i szwagra Romana  

10.00  -  Za + ojca (rocz.śm. )  i + mamę   

12.00  -  Dz. Bł. w int. Wojciecha Hajduk z ok. 18 urodzin 

 15.30  -   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00  -  Za + Adama Dymanus ( pam. ur. ) i ++ z rodziny

 

 

 

 


INTENCJE 11.02.24 - 18.02.24

 

 

 

Niedziela  11. 02. 2023r.     VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA ;  Wsp. NMP z Lourdes  

   8.00 –  Za + Andrzeja Stadler ( 1 rocz. śm.), córkę Edytę i ++ rodziców

10.00  -   Za +  Emmę Tajdel i Teresę Jastrzębską  ( od sąsiadów i znajomych )  

12.00  -   Za parafian – szczególnie przez wstaw. MB z Lourdes w int. chorych parafian ,

               którzy w domach swoich przyjmują posługę sakramentalną oraz w int. i ich rodzin

 12.45  - 16.00   Nabożeństwo 40 godzinne - Adoracja Najświętszego Sakramentu   

15.30  -   Różaniec w int. chorych i cierpiących z naszej parafii i o pokój na świecie

16.00  –   Za + Henryka Kubica ( od rodzin z nowego  Bierunia  : Koła, Kurek, Łopatka,

                                  Mateja )

 

Poniedziałek    12. 02. 2024r.                    

  7.30 - 18.00   Nabożeństwo 40 godzinne – Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00 –   Za +  Teresę Jastrzębską ( od Bernadety i Jerzego z rodzinami)

18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Wtorek    13. 02. 2024r             

  7.30 - 18.00   Nabożeństwo 40 godzinne – Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00 –   Za + brata Franciszka, rodziców Elżbietę i Franciszka, dziadków i ++ z rodziny

 

 Środa    14 .02. 2024r.      ŚRODA  POPIELCOWA                  

   7.00  - Za ++ rodziców Cecylię i Ludwika, zięcia Józefa i jego rodziców Marię i Pawła,

                        dziadków, ciocie Marię i Martę oraz dusze w czyśćcu 

    7.308.15   -   Kancelaria parafialna           

 16.30 -  Za +  Janinę Handy ( od brata Władysława z rodziną )

18.00  Za ++ rodziców Helenę i Konrada ( pam.urodzin), Gertrudę i Augustyna, dziadków

                         Jadwigę i Wawrzyńca, szwagra Edmunda

 

Czwartek  15. 02. 2024 r.                        

18.00  Za + Wiktora  ( rocz. śm.), żonę Rozalię, rodziców, teściów i ++ z rodziny

 

Piątek   16.02. 2024 r .  

   17.15  Droga krzyżowa

 18.00  -   Za +  Piotra Kula i Martę Stanek  ( od sąsiadów i znajomych )

    18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  17. 02. 2024 r.     

    7.00 –  Za + Janinę Handy ( od  siostrzeńca Bogusława z żoną Katarzyną i synem Maćkiem)  

 17.00 –   Za + Henryka, rodziców Marię i Szczepana oraz ++ z rodziny

 

Niedziela  18. 02. 2023r.     I  NIEDZIELA   WIELKIEGO  POSTU     

   8.00 –  Za + Lidię Kubica ( 1 rocz. śm. ), jej męża Emanuela, rodziców  Balbinę i Pawła oraz

                            ++ z rodziny  

10.00  -   Dz. Bł. w intencji Kamila Klimczok z ok. 18 urodzin    

12.00  -   Dz. Bł. w intencji Małgorzaty Wegner z ok. 70 urodzin

 15.30  -   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00  -  Za + Ewalda Gąsior i za ++ z rodziny


INTENCJE 4.02.24 - 11.02.24

 

 

 

 

 

FERIE  ZIMOWE

 

Niedziela  04. 02. 2023r.     V  NIEDZIELA  ZWYKŁA    

   8.00 –  Za + Emilię Stolarek ( od sąsiadów i znajomych )  

10.00  -   Za +  Rozalię Balicką ( od sąsiadów )  

12.00  -   Z podziękowaniem za otrzymane dary i łaski z prośbą dalsze Błogosławieństwo

                    Boże dla   Dawida Jancarczyk  ok. 18 urodzin 

  15.30  -    Nieszpory  niedzielne

16.00  –   Dz. Bł. w int. Wiolety Plonka z ok. 50 urodzin

 

Poniedziałek    05. 02. 2024r.    Wsp. św. Agaty, dz. i męcz.              

   7.308.30   -   Kancelaria parafialna   

18.00 –  Za  + Piotra Kula ( od IV róży)

 

Wtorek    06. 02. 2024r.    Wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.            

 18.00 –   Za + + matki Stanisławę i Marię

 

 Środa    07 .02. 2024r.                        

   7.00  - Za ++ rodziców Martę i Pawła Urbańczyk, brata Henryka, 2 szwagrów : Rudolfa i

                         Franciszka, teściów Monikę i Augustyna oraz ++ z rodziny  

         

Czwartek  08. 02. 2024 r.                        

   17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  Za +  Emilię Stolarek ( od chrześniaczki )

 

Piątek   09.02. 2024 r .  

18.00  -   Za +  Piotra Kula ( od sąsiadów i znajomych )

18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  10. 02. 2024 r.   Wsp. św. Scholastyki, dz.

    7.00 –  Za + Martę Smentek ( od IV róży )  

 17.00 –  Za + syna Wojciecha, rodziców Annę i Klemensa Marię i Michała, zięcia

                        i  ++ z rodziny

 

Niedziela  11. 02. 2023r.     VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA ;   Wsp. NMP z Lourdes      

   8.00 –  Za + Andrzeja Stadler ( 1 rocz. śm.), córkę Edytę i ++ rodziców

10.00  -   Za +  Emmę Tajdel i Teresę Jastrzębską  ( od sąsiadów i znajomych )  

12.00  -   Za parafian – szczególnie przez wstaw. MB z Lourdes w int. chorych parafian ,

               którzy w domach swoich przyjmują posługę sakramentalną oraz w int. i ich rodzin

  15.30  -   Różaniec w int. chorych i cierpiących z naszej parafii i o pokój na świecie

16.00  –   Za + Henryka Kubica ( od rodzin z nowego  Bierunia  : Koła, Kurek, Łopatka,

                                  Mateja )

 


INTENCJE - 28.01.24 - 4.02.24

 

Niedziela  28. 01. 2023r.     IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

   8.00 –  Za ++ Henryka Kubica oraz  Emilię Stolarek, męża Jana, ++ z rodziny

                           ( od Zosi z rodziną )   Emilię Stolarek,

10.00  -   Za ++  rodziców Annę i Franciszka Wyciszlok, Danutę i Wilhelma Jacek

                             oraz ++ dziadków

12.00  -   Za  parafian

  15.30  -   Różaniec w int. naszej parafii oraz o pokój na świecie

16.00  – Za ++ rodziców Pawła i Martę Zając, męża Henryka, córkę Kornelię, ++ z rodzin

                         Zając i Wadas oraz dusze w czyśću   

 

Poniedziałek    29. 01. 2024r.                  

   7.308.30   -   Kancelaria parafialna   

18.00 –  Za  + Piotra Kula ( od sąsiadów i znajomych)

 

Wtorek    30. 01. 2024r.              

 18.00 –   Za + + Emilię Stolarek i Henryka Kubicę ( od rodziny Ślusarz )

 

 Środa    31 .01. 2024r.                        

   7.00  -  Za + ojca Jana ( rocz. śm. ), matkę Antoninę i ++  dziadków z obu stron  

         

Czwartek  01. 01. 2024 r.   I czwartek  miesiąca                    

   17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  Za + Wiesławę Zając, teścia Romana i ++ z rodziny

 

Piątek   02.02. 2024 r .  Święto MB Gromnicznej ;  I piątek miesiąca

    6.30 -  Nabożeństwo do NSPJ

   7.00  -  Za parafian    ( święcenie gromnic )   

 18.00  -   W intencji dzieci klas IV, które w roku 2023 przystąpiły  do I Komunii  Świętej

                    i ich rodzin  ( święcenie gromnic )   

18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  03. 02. 2024 r.    Wsp. św. Błażeja – patrona chorób gardła

     6.45 -  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

    7.00 –  Za ++  zalecanych i ++ w styczniu : Henryk Kubica, Henryk Bieda,

                          Tadeusz Wybraniec, Eugeniusz Mansfeld    ( błażejkowanie )

 17.00 –  Dz. Bł. w int. Dawida Skałeckiego z ok. 13urodzin  

 

Niedziela  04. 02. 2023r.     V  NIEDZIELA  ZWYKŁA    

   8.00 –  Za + Emilię Stolarek ( od sąsiadów i znajomych )   

10.00  -   Za +  Rozalię Balicką ( od sąsiadów )   

12.00  -  Dz. Bł. w int. Dawida Jancarczyk  ok. 18 urodzin 

  15.30  -   Nieszpory niedzielne

16.00  –   Dz. Bł. w int. Wiolety Plonka z ok. 50 urodzin

 

 


INTENCJE - 21.01.24 - 28.01.24

 Niedziela  21. 01. 2023r.     III  NIEDZIELA  ZWYKŁA    

   8.00 –  Za + Zygfryda Bednorz ( pam. urodzin)

10.00  -   Za +  Floriana Długajczyk ( 25 rocz. śm. ) i braci, rodziców, teściów 

12.00  -   Za  parafian

  15.30   -    Nieszpory  niedzielne – kolędowe -  z udziałem naszego chóru Cecylia                                     

16.00  –  Za + babcię Krystynę ( 1 rocz. śm.)

 

Poniedziałek    22. 01. 2024r.                  

 18.00 –  Za +  Helenę Sadura, rodziców, brata Pawła, przyjaciela Bolesława, rodziców:

                        Szwarlików, Sadurów, Walasów, Ohalów, Araźnych

  18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Wtorek    23. 01. 2024r.              

 18.00 –   Za +  Teresę Wróbel, rodziców, dziadków z obu stron, brata Henryka i dusze

                           w czyśćcu  

 

 Środa    24 .01. 2024r.     Wsp. św. Franciszka Salezego, bpa i dK                  

   7.00  -  Za +  Emilię Stolarek   ( od Żywego Różańca – od  IX róży )  

    7.308.15   -   Kancelaria parafialna   

 

Czwartek  25. 01. 2024 r.                     

   17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  Za + męża Zygfryda Bednorz, rodziców Helenę i Jana Palka, Joannę i Franciszka

                         Bednorz , 2 braci i ks. Tomasza Morawiec

 

Piątek   26.01. 2024 r .   Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

18.00  -  Za  +  Jana Gandyk  ( od Piotra )

 18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  27. 01. 2024 r.   

   7.00 –  Za  + Emilię Stolarek ( od sąsiadów i znajomych )

 17.00 –  Do Op. Bożej za wstaw. MBNP i św. Józefa z podz. za otrzymane dary i z prośbą o

                              dalszą opiekę oraz zdrowie dla Janusza Ślusarz z ok. 30 urodzin – o błog.

                              dla Niego i jego rodziny  

 

 Niedziela  28. 01. 2023r.     IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA    

   8.00 –  Za ++ Henryka Kubica oraz  Emilię Stolarek, męża Jana, ++ z rodziny

                           ( od Zosi z rodziną )  

10.00  -   Za ++  rodziców Annę i Franciszka Wyciszlok, Danutę i Wilhelma Jacek

                             oraz ++ dziadków

12.00  -   Za  parafian

 15.30  -   Różaniec w int. naszej parafii oraz o pokój na świecie

16.00  – Za ++ rodziców Pawła i Martę Zając, męża Henryka, córkę Kornelię, ++ z rodzin

                         Zając i Wadas oraz dusze w czyśćcu   

 


INTENCJE 14.01.24 - 21.01.24

 

Niedziela  14. 01. 2023r.         

   8.00 –  Za ++  Martę i Jana oraz  synową

10.00  -   Za + Herberta Raczek,  rodziców i  teściów 

12.00  -   Za +  Klemensa Magosz (  rocz. śm.)

16.00  –  Za ++ z rodziny Mikołaj : ojca Józefa, dziadków Bertę i Edmunda , ciocię Marię

 

Poniedziałek    15. 01. 2024r.                  

 18.00 –  Za +  Janinę Handy ( od sąsiadów )

18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Wtorek    16. 01. 2024r.              

 18.00 –   Za ++ Kazimierza Witoszek i Piotra Kula ( od sąsiadów i znajomych)

 

 Środa    17 .01. 2024r.     Wsp. św. Antoniego, opata                  

   7.00  -  Za +  Martę Smentek  ( od Żywego Różańca – od  IV róży )  

    7.308.15   -   Kancelaria parafialna   

 

Czwartek  18. 01. 2024 r.                     

   17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  Dz. Bł. w int. Bożeny z ok. 40 urodzin

 

Piątek   19.01. 2024 r .   Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

   18.00  -  Za  +  Henryka Golda ( od sąsiadów )

 18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  20. 01. 2024 r.   

   7.00 –  Za  + Emilię Stolarek ( od Żywego Różańca – od IX róży )

 17.00 –Za ++ rodziców Jana i Gertrudę oraz swatów Klarę i Franciszka    

 

Niedziela  21. 01. 2023r.     III  NIEDZIELA  ZWYKŁA    

   8.00 –  Za + Zygfryda Bednorz ( pam. urodzin)

10.00  -   Za +  Floriana Długajczyk ( 25 rocz. śm. ) i braci, rodziców, teściów 

12.00  -   Za  parafian

16.00  –  Za + babcię Krystynę ( 1 rocz. śm.)

 

 

TREŚĆ  ZAREZERWOWANYCH   INTENCJI   MSZALNYCH   PROSZĘ  PODAĆ   NAJPÓŹNIEJ  NA DWA  TYGODNIE PRZED ICH  ODPRAWIENIEM.

 

 

 

 

 

 


INTENCJE OD 31.12.23 - 7.01.24

 

 

 Niedziela  31. 12. 2023r.       ŚWIĘTO   ŚWIĘTEJ   RODZINY

   8.00 –  Za +  Rozalię Balicką  ( od Żywego Różańca – I róża )  

10.00  -  W int. parafian - szczególnie  z ul. PCK – numery parzyste

12.00  -   W int. parafian-  szczególnie   z ul. PCK – numery  nieparzyste

  15.30  -   Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za rok 2023

16.00  –   W int. parafian szczególnie z ul. Orła Białego, Dąbrówki i Plebiscytowej

 

Poniedziałek    01. 01. 2024r.    UROCZYSTOŚĆ  BOŻEJ  RODZICIELKI  MARYI             

   8.00 –  Za + Janinę Handy ( od braci Jana i Bolesława Zuziak )

10.00  -  Za +  Rozalię Balicką  ( od sąsiadów i znajomych )

12.00   - W int. parafian - szczególnie  z ul. Kościelniaka ( numery parzyste), Bażantów

                        i Miodowej  

   15.30  -   Różaniec w int. naszej parafii oraz o pokój na świecie

16.00  –  W int. parafian szczególnie  z ul. Kościelniaka ( numery nieparzyste)

 

Wtorek    2. 01. 2024r.    Wsp. św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK          

 18.00 –   Za + Andrzeja Gwóźdź ( 1 rocz. śm.) i ++ z rodziny

 

 Środa    3 .01. 2024r.     Wsp. Najświętszego Imienia Jezus                 

   7.00  - Za +  Piotra Kula  ( od Żywego Różańca – IV róża )  

    7.308.15   -   Kancelaria parafialna   

 

 Czwartek  4. 01. 2024 r.    I  czwartek  miesiąca                

  17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00 Za + Janinę Handy ( od sąsiadów)  

 

Piątek   5.01. 2024 r .    I piątek  miesiąca

    6.30 -  Nabożeństwo do NSPJ

   7.00 –   Za parafian

18.00  - W intencji dzieci klas IV, które w roku 2023 przystąpiły  do I Komunii  Świętej

                    i ich rodzin

 18.3019.30   -   Kancelaria parafialna   

 

Sobota  6. 01. 2024 r.   UROCZ. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO ;  I sobota miesiąca

    7.45 -  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

   8.00 –  Za ++ zalecanych   

 10.00 –   Dz. Bł. w int. Leokadii Wybraniec z ok. 75 urodzin oraz o błog. dla jej rodziny

12.00 –   Dz. Bł. w int. Andrzeja Kołodziej z ok. urodzin

16.00 -   W int. parafian - szczególnie  z ul. Storczyków, Gagarina, Ziołowej i Dolnej

 

Niedziela  7. 01. 2023r.         ŚWIĘTO  CHRZTU  PAŃSKIEGO

   8.00 –  Za ++ Emmę Tajndel i Teresę Jastrzębską  ( od sąsiadów i znajomych )  

10.00  -   Za ++ rodziców Marię i Jana, teściów oraz ++ z pokrew.

12.00  -   Za + męża Ewalda Gąsior ( 2 rocz. śm.)

16.00  –   CHRZTY : Lea Szwarlik

                ROCZKI :  Dobrosława Skałecka, Gabriela Hanzel, Paweł Kubica

 


INTENCJE 24.12.23 - 31.12.23

 

 

 

Niedziela  24. 12. 2023r.       IV  NIEDZIELA  ADWENTU

   8.00 –   Za ++  Rozalię Balicką ( pam. urodzin ) i jej męża Wiktora oraz ++ z rodziny

10.00  -   Za +  Helenę Samoćko   ( od rodziny Pawlak z Bielska Białej )

12.00  -   Za +   Jerzego Korzus ( od siostry z rodziną )

24.00  –   PASTERKA  - W int. parafian

 

Poniedziałek    25. 12. 2023r.    UROCZYSTOŚĆ  BOŻEGO  NARODZENIA              

   8.00 –  W int. parafian -  szczególnie z ul. Zielnioka i Wita Stwosza

10.00  -  Za ++ Rozalię Balicką i jej męża Wiktora ( od wnucząt z rodzinami )   

12.00   -  Za + żonę Anielę Hajduk i ++ rodziców

  15.30  -   Nieszpory świąteczne

16.00  –  Za +  Różę Lepich ( od Żywego Różańca – XII róża )   

 

Wtorek    26. 12. 2023r.     Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika          

    8.00 –  W int. parafian – szczególnie z ul. Górnośląskiej, Hutniczej i Kopernika

10.00  -   Dz. bł. w int. małżonków Rudolfa i Marii oraz w int. ich dzieci z rodzinami

12.00  -   Za + Janinę i Henryka Handy ( od siostry Anny z rodziną )  

 

Środa    27 .12. 2023r.     Święto św. Jana , apostoła i ewangelisty                

07.00  - Za +  Rozalię Balicką  ( od Żywego Różańca – I róża )  

 

Czwartek  28. 12. 2023r.     Święto św. Młodzianków            

   9.00W int. dzieci naszej parafii z ok. święta patronalnego ( ze specjalnym błogosł.)

13.00  –   Ślub : Zając - Abrica

 

Piątek   29.12. 2023r .   

  7.00 –   Za + Janinę Handy ( od siostry Bronisławy )

 

Sobota  30. 12. 2023r.   

   7.00 –  Za + Janinę Handy ( od  siostrzenicy Kornelii z rodziną )

17.00  –  Za + Kazimierza Witoszek ( od sąsiadów )

 

Niedziela  31. 12. 2023r.       ŚWIĘTO   ŚWIĘTEJ   RODZINY

   8.00 –  Za +  Rozalię Balicką  ( od Żywego Różańca –  I róża )  

10.00  -  W int. parafian szczególnie  z ul. PCK – numery parzyste

12.00  -  W int. parafian szczególnie   z ul. PCK – numery  nieparzyste

  15.30  -   Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za rok 2023

16.00  –   W int. parafian szczególnie z ul. Orła Białego, Dąbrówki i Plebiscytowej


INTENCJE 17.12.23 - 24.12.23

 

Niedziela  17. 12. 2023r.       III  NIEDZIELA  ADWENTU - GAUDETE

   8.00 –  Za ++ rodziców Marię i Franciszka, syna Henryka,  córkę Halinę , Zbigniewa,

                          Kazimierza, Marcina, Joannę i dziadków z obu stron     

10.00  -   Za + Teresę Jastrzębską   ( od sąsiadów i znajomych )

12.00  -   Za ++ kolegów Piotra Goj i Kazimierza Szyja ( od kolegów i koleżanek z klasy )

16.00  –   Za + Antoniego Mikuła ( 11 rocz. śm. )

 

 Poniedziałek    18. 12. 2023r.                 

 18.00 – Roraty-   Za + matkę Bronisławę ( rocz. śm. ), ojca Pawła, rodziców, babcię Helenę

                           i ++ z rodziny 

 

Wtorek    19. 12. 2023r.       

7.00 –  Roraty -  Za +  Kazimierza Witoszek  ( od Edmunda )  

 

Środa    20 .12. 2023r.                      

18.00  -  Roraty –  Za +  żonę Irenę ( pam. ur.), matkę Bronisławę ( rocz. śm.), ojca Pawła

                                      i dusze w czyśćcu

 

Czwartek  21. 12. 2023r.               

  17.00   –   Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  –  Roraty - Za + Ewę Nosek ( od przyjaciół i pracowników przychodni Vitamed )

 

Piątek   22.12. 2023r .   

  7.00 –  Za + Różę Lepich  ( od Żywego Różańca – XII róża różańcowa )

18.00 –  Roraty : Za ++ rodziców Emilię i Wiktora, Edwarda i Konstantynę oraz ++ z rodziny

 

Sobota  23. 12. 2023r.   

   7.00 –  Za + Teresę Wróbel ( 2 rocz. śm), rodziców, dziadków z obu stron i córkę Anitę 

17.00  –  Za +  Kazimierza Witoszek ( od sąsiadów )

 

Niedziela  24. 12. 2023r.       IV  NIEDZIELA  ADWENTU

   8.00 –  Za ++  Rozalię Balicką ( pam. urodzin ) i jej męża Wiktora oraz ++ z rodziny

10.00  -   Za +  Helenę Samoćko   ( od rodziny Pawlak z Bielska Białej )

12.00  -   Za +   Jerzego Korzus ( od siostry z rodziną )

24.00  –   PASTERKA  - W int. parafian

 

 

 


INTENCJE 10.12.23 - 17.12.23

 

Niedziela  10. 12. 2023r.       II  NIEDZIELA  ADWENTU

   8.00 –  Za ++  górników oraz ++ z ich rodzin      

10.00  -   Za +  Alojzego Lazar ( od sąsiadów i znajomych )

12.00  -   Za +  Jolantę ( 2 rocz. śm. ), ++ rodziców z obu stron i szwagra

16.00  – Za + Kornelię Wadas ( 4 r. śm.), jej ojca, dziadków, rodziców chrzestnych i dusze w

                         czyśćcu cierpiące    

 

 Poniedziałek    11. 12. 2023r.                 

 18.00 –  Roraty-  Za ++ dziadków Martę i Franciszka, Antoninę i Teofila, ++ rodziców

                                         Krystynę i Zygmunta

 

Wtorek    12. 12. 2023r.            

7.00 –  Roraty-   Za + Krystynę Słaboń ( od Żywego Różańca – XVII róża )  

 

Środa    13 .12. 2023r.       Wsp. św.  Łucji, dz. i męcz.              

18.00  -   Roraty – Za + syna Macieja Pająk ( 8 rocz. śm.)

 

Czwartek  14. 12. 2023r.      Wsp. św.  Jana od Krzyża, kpł. i dK        

 17.00 –    Adoracja Najświętszego Sakramentu   

18.00  – Roraty  - Za  +  Marię Tajndel i Teresę Jastrzębską  ( od sąsiadów i znajomych )

 

Piątek   15.12. 2023r .    

  7.00 –  Za   +  Zygfryda Bednorz  ( od Żywego Różańca – XIII róża różańcowa )

18.00 –  Roraty -  Za +  Teresę Jastrzębską i Piotra Kulę  ( od koleżanek i kolegów)

 

 Sobota  16. 12. 2023r.   

   7.00 –  Za + Romana Zając, synową Wiesławę i ++ z rodziny 

17.00  –  Za + Piotra Cieślak  ( rocz. śm .)

 

Niedziela  17. 12. 2023r.       III  NIEDZIELA  ADWENTU -  GAUDETE

   8.00 –  Za ++ rodziców Marię i Franciszka, syna Henryka, wnuczkę Halinę , Zbigniewa,

                          Kazimierza, Mariana, Joannę i dziadków z obu stron     

10.00  -   Za + Teresę Jastrzębską i Emmę Tajndel  ( od sąsiadów i znajomych )

12.00  -   Za ++ kolegów Piotra Gaja i Kazimierza Szyję ( od kolegów i koleżanek z klasy )

16.00  –   Za + Antoniego Mikuła ( 11 rocz. śm. )

 

 

TREŚĆ  ZAREZERWOWANYCH   INTENCJI   MSZALNYCH   PROSZĘ  PODAĆ     NAJPÓŹNIEJ  NA DWA  TYGODNIE PRZED ODPRAWIENIEM.

 

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Józefa Krasowy, siedziba: 41-409 Mysłowice, PCK 209.